PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI


2023-11-29

            W dniach 24-25 listopada 2023r. Uczniowie naszej szkoły przeprowadzili Świąteczną Zbiórkę Żywności. Podczas tegorocznej zbiórki udało się nam zebrać ponad 314 kg żywności - za co serdecznie dziękujemy ludziom dobrej woli, którzy zechcieli nas wesprzeć.

            Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i poświęcenie swojego wolnego czasu na rzecz tej inicjatywy. Dziękujemy również Gronu Pedagogicznemu: p. Katarzynie Kwaśniak, p. Lucynie Nowak, p. Agnieszce Ryszawy, p. Aleksandrze Rajczykiewicz, p. Katarzynie Kolonko, p. Magdalenie Pawlusiak, p.  Agacie Kuczmierczyk, p. Marzenie Pencko, p. Elżbiecie Bieni oraz  p. Joannie Duchnickiej.

            Bez Waszej pomocy i współpracy nie mogłaby się odbyć tegoroczna zbiórka.

            Dziękujemy właścicielom i obsłudze sklepów: Top Market oraz Lewiatan za umożliwienie naszej akcji.

Pamiętajmy, że "Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie. Zmienianie świata to zaczynanie od pomocy innym" – Mahatma Gandhi

Autor artykułu: K. Kwaśniak