OTWARTE POWIATOWE ZAWODY Z PIERWSZEJ POMOCY


2023-04-12

        W dniu 27.03.2023r. w Powiatowym Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących  nr 6 w Brzeszczach organizowane były III Otwarte Powiatowe Zawody z Pierwszej Pomocy o Puchar Trzech Włodarzy (burmistrza gminy Brzeszcze, burmistrza gminy Kęty, starosty oświęcimskiego). Trzyosobowe drużyny rywalizowały ze sobą w teorii oraz praktyce, brano też pod uwagę umiejętność współpracy.

ZSP w Łękach reprezentowali:

Alicja Bryzek, Dominika Wójcik oraz Oskar Żmudka.

W zawody wzięło udział 18 szkół podstawowych oraz 6 ponadpodstawowych. Ostatecznie do podium zabrakło nam 1 pkt.

I miejsce – ZSP nr 4 Brzeszcze         97 pkt

II miejsce – SP w Dankowice            95 pkt

III miejsce – ZSP Bulowice               85 pkt

IV miejsce – ZSP Łęki                       84 pkt

GRATULACJE !!!

Artykuł sporządziła: L. Doroszko