DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA


2022-09-21

ŚWIATOWY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Jak co roku i tym razem 20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. Po raz drugi wzięliśmy udział w akcji organizowanej przez wydawnictwo Bliżej Przedszkola pod hasłem „Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką.” W ramach akcji odśpiewaliśmy piosenkę „Dziecięce marzenia” i stworzyliśmy plakat przedstawiający marzenia naszych Przedszkolaków.

Dzieci uczestniczyły w licznych zabawach muzyczno-ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, gumy sensorycznej, bawiły się w basenie z kulkami i sprawdzały swoje umiejętności w czasie przygotowanych zawodów sportowych. Każdy Przedszkolak otrzymał w prezencie dyplom lub medal oraz brokatowy tatuaż. Dzień ten był okazją do wspólnego świętowania i radowania się z bycia Przedszkolakiem.

J. Kuś, D. Orlicka, A. Kuczmierczyk, M. Pawlusiak