DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA


2020-11-26

W dniu 25.11.2020r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku tańczyliśmy i bawiliśmy się przy „misiowych hitach”, przypomnieliśmy sobie historię pluszowego misia i wykonaliśmy "misiowe prace plastyczne". Dzieci uczestniczyły również w indywidualnej sesji zdjęciowej w formie fotobudki, podczas której na chwilę miały okazję zamienić się w Misia lub Panią Misiową.

Mimo, że bawiliśmy się podobnie jak w latach poprzednich dzień ten był jakiś inny, wyjątkowy. Przedszkolaki po raz pierwszy nie mogły przynieść swoich ukochanych misiów do przedszkola i świętować razem z nimi. Żeby umilić im ten dzień  i wynagrodzić choć nieco te ograniczenia, dzięki pomocy Rodziców, którzy przysłali nam zdjęcia dzieci z misiami powstały prezentacje. Ich entuzjastyczny odbiór w trakcie wyświetlania niesamowicie nas zaskoczył. Miałyśmy przyjemność obserwowania pięknych uśmiechów, spontanicznego radosnego śmiechu oraz wysłuchania miłych komentarzy koleżanek i kolegów z grupy. Po prezentacji każdy przedszkolak miał również okazję, by opowiedzieć nam o swoim misiu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim  Rodzicom za przesłanie do nas zdjęć. To dzięki Wam Drodzy Rodzice ten dzień stał się tak wyjątkowy.

Autorki artykułu i zdjęć: Joanna Kuś, Danuta Orlicka, Teresa Wenda, Magdalena Pawlusiak

dzień pluszowego misia

dzień pluszowego misia

dzień pluszowego misia

dzień pluszowego misia

dzień pluszowego misia

dzień pluszowego misia