AKADEMIA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2022/2023


2022-09-02

        Pierwszy wrzesień to początek nowej przygody, która rozpoczyna się co roku. Za rogiem czeka nieznane. Każdy z uczniów radośnie spieszących tego dnia do szkoły ma przemożną nadzieję, że będzie to, wbrew wszystkiemu, szczęśliwy i spełniony rok szkolny, który zakończy się pomyślnie za dziesięć miesięcy. Na uroczystą inaugurację nowego roku szkolnego przybyli zaproszeni goście - wiceburmistrz Kęt Rafał Ficoń, sołtys Łęk Aneta Tlałka, rodzice nauczyciele i oczywiście uczniowie naszej szkoły. Wszyscy zgromadzeni zostali serdecznie przywitani przez Panią Dyrektor Agatę Baścik-Majdę. Wiceburmistrz Rafał Ficoń w swoim przemówieniu, skierował ciepłe słowa w stronę uczniów, życząc wielu sukcesów oraz radosnego odkrywania i pogłębiania swoich zainteresowań. 

        Następnie uczniowie klasy VIII przedstawili ciekawą inscenizację, w trakcie której na wesoło pożegnali minione wakacje i powitali szkołę. Po oficjalnej części odbyły się pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami. Były one okazją do podzielenia się swoimi wrażeniami z wakacyjnego wypoczynku i przekazania ważnych informacji dotyczących organizacji roku szkolnego.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim przyjemnej i owocnej nauki.

Artykuł sporządziła. M. Pencko